qserv1
qserv1
qserv1
Home

Serwis i obsługa klimatyzacji

Jesteśmy jednym z niewielu serwisów w województwie opolskim, w którym można napełnić klimatyzację czynnikiem 1234yf. Wśród naszych usług proponujemy Państwu również: naprawę klimatyzacji, montaż klimatyzacji, napełnianie czynnika R-134, naprawę sprężarek, dezynfekcję instalacji.

Oferujemy klimatyzatory do samochodów firm: WEBASTO DIAVIA - liderów na rynku samochodowych urządzeń klimatyzacyjnych oraz części zamienne do klimatyzacji z HELLI.

Ponadto w ofercie posiadamy również nowość na rynku wyposażenia dodatkowego:

OGRZEWANIE NIEZALEŻNE OD SILNIKA.

Urządzenie to zapewnia nagrzanie wnętrza pojazdu i silnika do normalnej temperatury pracy. Charakteryzuje się cichą pracą, niskim zużyciem paliwa i niewielkim poborem energii elektrycznej. Jest dostępne w wersjach na benzynę i olej napędowy.

Drugim systemem ogrzewania postojowego jest w pełni elektryczne ogrzewanie modułowe firmy DEFA. Moduł grzania wnętrza pojazdu, silnika oraz doładowania akumulatora. Zasilane na prąd zmienny z zewnętrznego gniazda 230V. System programowalny i w pełni intuicyjny podnoszący komfort użytkowania pojazdu po dłuższym postoju (w nocy) w czasie niskich temperatur zewnętrznych.Korzystając z naszej strony wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.
Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.