slider.jpeg
slider2.jpeg
slider3.jpeg
slider4.jpeg
previous arrow
next arrow

Od blisko 25-ciu lat udowadniamy, że doświadczenie i otwartość na potrzeby Klienta, to droga do sukcesu. Jako spółka Eltrans, zaczynaliśmy w 1997 roku oferując usługi transportowe, serwis wszystkich marek oraz sprzedaż części i akcesoriów – dziś nasze doświadczenie przełożyło się na dynamiczny rozwój dwóch Salonów Sprzedaży: Hyundai i Hyundai Promise, prężnie działające serwisy: mechaniczny i blacharsko-lakierniczy  oraz dział finansowy zaspokajający szeroki wachlarz potrzeb z zakresu finansowania i ubezpieczeń. Od lat zajmujemy miejsce w ścisłej czołówce, zdobywając prestiżowe nagrody i liczne wyróżniania – niezmiennie stawiając sobie zawsze na pierwszym miejscu obsługę Klienta na najwyższym poziomie. 

Pierwsze kroki na rynku motoryzacyjnym stawialiśmy już 1997 roku, oferując usługi transportowe, serwis mechaniczny oraz sprzedaż części i akcesoriów wszystkich marek.

Współpracę z Hyundai Motor Poland rozpoczęliśmy 2005, obejmując autoryzowane dealerstwo marki Hyundai w Opolu.

Sprzedaż samochodów prowadzimy w nowoczesnym i przestronnym salonie spełniającym wysokie standardy. Wyróżnia nas doświadczenie, kompetentność oraz fachowość obsługi. Od zawsze jesteśmy w czołówce najlepszych salonów sieci Hyundai w Polsce, zwieńczając rok 2020 tytułem Dealer Roku Hyundai 2020.

Do Państwa dyspozycji udostępniamy kompletny w gamę modelową park samochodów testowych, a jazdę testową traktujemy jako obowiązkową. Prowadzimy równolegle autoryzowany serwis mechaniczny oraz serwis blacharsko-lakierniczy w nowoczesnej i przestronnej hali serwisowej.

Wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu samochodów oraz wysoce wykwalifikowany personel pozwala zaspokoić potrzeby i wymagania naszych klientów, a wysoka jakość obsługi została kilkukrotnie doceniona przez naszych klientów - tytułem  najlepszego serwisu Hyundai w Polsce w zakresie satysfakcji obsługi.

Stworzyliśmy również prężnie funkcjonujący dział finansowy, którego celem jest dostarczanie naszym Klientom najbardziej dopasowanych modeli finansowych z zakresu kredytów,  leasingów oraz najmu długoterminowego,  a także szeroki wachlarz ubezpieczeń motoryzacyjnych, firmowych czy osobistych.

Wraz z rozwojem stacji dealerskiej, otworzyliśmy również drugi salon sprzedaży Hyundai Promise, specjalizujący się z odkupie i sprzedaży samochodów używanych, tym samym  zaspakajając wszystkie potrzeby naszych Klientów, w szerokim procesie: finansowania, ubezpieczenia, zakupu i odkupu samochodu. 

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.
Zespół Eltrans Sp z o.o. 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.