slider.jpeg
slider2.jpeg
slider3.jpeg
slider4.jpeg
previous arrow
next arrow

Nasza dewiza to: SOLIDNY WARSZTAT fachowa obsługa + najniższe ceny + gwarancja napraw

Wykonujemy:

 • - okresowe przeglądy techniczne - pogwarancyjne,
 • - naprawy bieżące,
 • - wymiany rozrządu,
 • - diagnostykę silnika,
 • - naprawy rozruszników, alternatorów, prądnic i instalacji elektrycznej,
 • - montaż elektronicznych zabezpieczeń i autoalarmów,
 • - montaż zestawów głośnomówiących, radioodtwarzaczy i innych akcesoriów,
 • - wymianę oleju i materiałów eksploatacyjnych
 • - wymianę szczęk, klocków i tarcz hamulcowych,
 • - wymianę amortyzatorów,
 • - wymianę tłumików,
 • - obsługę i naprawy klimatyzacji samochodowych,
 • - wymianę, naprawę, wulkanizację opon oraz ustawianie zbieżności kół, a także pełnej geometrii przy pomocy urządzeń w technologii 3D.

Zapewniamy pełny serwis pogwarancyjny wszystkich marek samochodów, a w szczególności: VOLKSWAGEN, OPEL, AUDI, FORD, DAEWOO, FIAT. W razie potrzeby udostępniamy samochód zastępczy. Preferujemy zasadę umawiania klienta telefonicznie na konkretny dzień i godzinę.

 

Jesteśmy jednym z niewielu serwisów w województwie opolskim, w którym można napełnić klimatyzację czynnikiem 1234yf. Wśród naszych usług proponujemy Państwu również: naprawę klimatyzacji, montaż klimatyzacji, napełnianie czynnika R-134, naprawę sprężarek, dezynfekcję instalacji.

Oferujemy klimatyzatory do samochodów firm: WEBASTO DIAVIA - liderów na rynku samochodowych urządzeń klimatyzacyjnych oraz części zamienne do klimatyzacji z HELLI.

Ponadto w ofercie posiadamy również nowość na rynku wyposażenia dodatkowego:

OGRZEWANIE NIEZALEŻNE OD SILNIKA.

Urządzenie to zapewnia nagrzanie wnętrza pojazdu i silnika do normalnej temperatury pracy. Charakteryzuje się cichą pracą, niskim zużyciem paliwa i niewielkim poborem energii elektrycznej. Jest dostępne w wersjach na benzynę i olej napędowy.

Drugim systemem ogrzewania postojowego jest w pełni elektryczne ogrzewanie modułowe firmy DEFA. Moduł grzania wnętrza pojazdu, silnika oraz doładowania akumulatora. Zasilane na prąd zmienny z zewnętrznego gniazda 230V. System programowalny i w pełni intuicyjny podnoszący komfort użytkowania pojazdu po dłuższym postoju (w nocy) w czasie niskich temperatur zewnętrznych.

 

Oferujemy usługi o najwyższym standardzie, korzystając z najnowszych technologii. Geometria 3D to zaawansowane technologicznie urządzenie, służące do pomiaru zbieżności kół. Pomiar polega na precyzyjnym wyznaczeniu w przestrzeni pozycji osi obrotu czterech kół oraz osi skrętu kół przedniego zawieszenia przy wykorzystaniu technologii 3-wymiarowego modelowania. Ten sposób pomiaru pozwala na znaczne uproszczenie pomiaru geometrii zawieszenia.

Zapewniamy wysoki standard, mając na uwadze Państwa komfort oraz bezpieczeństwo.

 

Oferujemy szeroki asortyment napraw elektrycznych, w tym: naprawa rozruszników, alternatorów, instalacji oraz akumulatorów. Przeprowadzamy instalacje i montaże, w tym: montaż czujników cofania, radia czy paneli multimedialnych.

 

Zapraszamy do naszego warsztatu:

Oddział Opole
ul. Oleska 94
45-222 Opole

Pn.-Pt.: godz. 9.00 - 17.00
Sob: 9.00 - 15.00

Obsługa klienta:
tel. : 77 455 80 44 
aso@eltrans.com.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.